Кошик
39 відгуків
"АгроМелТрейд" - Запчасти для сельхозтехники
Контакти
"АгроМелТрейд"Сергей
УкраїнаЗапорізька областьМелітопольпр. Богдана Хмельницкого 70, офис 40
+380962658415
+380662514379
Мапа
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380962658415
+380662514379

Паливний насос т 25

Паливний насос т 25

Тут міститься матеріал про технічні характеристики і комплектуючих насоса

Не існує в світі двигуна внутрішнього згоряння, який не потребував би пристрої забезпечення подачі палива. І дизель трактора Т-25 виробництва Вітебського заводу не виняток. Як Ви вже здогадалися мова у нас піде про ТНВД.

Для покупки зі знижкою 5% повідомте менеджеру, що прочитали цю статтю.

Як зазвичай, у зв'язку з безперервно розвиваються, технологіями, в умовах жорстокої конкуренції, в якій доводиться працювати вітчизняним виробникам, потрібне постійне вдосконалення і модернізація потужностей і процесів, підвищення кваліфікації працівників. В результаті ми маємо два виконання паливного насоса т 25, які повністю взаємозамінні: рядний і пучкової. У першому з них застосовано новий підхід для виконання поставленого завдання, що підвищило ефективність та надійність всього агрегату. Про нього і будемо говорити далі....

Рядний паливний насос т 25 - конструктивно більш просунутий аналог, що забезпечує стабільну і рівну роботу силової установки як при низьких, так і при високих температурах. Це дуже важливо при експлуатації, наприклад, в сезон збору врожаю або посівної - безвідмовність даного сайту сприяє отриманню прибутку його власника. З мінусів можна назвати лише вартість, яка однак у довгостроковій перспективі окупається багаторазово.

Нижче - опис і складальні одиниці....

Інші статті