Кошик
39 відгуків
"АгроМелТрейд" - Запчасти для сельхозтехники
Контакти
"АгроМелТрейд"Сергей
УкраїнаЗапорізька областьМелітопольпр. Богдана Хмельницкого 70, офис 40
+380962658415
+380662514379
Мапа
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380962658415
+380662514379

Гідронасоси

Такий елемент гідравлічної системи як гідронасос повинен відповідати суворим стандартам якості. Особливо, якщо мова йде про обладнання, що встановлюється на спецтехніку. Наприклад, на екскаватор. Не менш надійними зобов'язані бути і комплектуючі для сільгосптехніки. Справа в тому, що подібні агрегати постійно відчувають підвищене навантаження, це частина їх роботи в стандартному режимі. В даному розділі ви знайдете багатий вибір такої продукції як гідравлічний насос.

Цей вузол відповідає за перетворення механічної енергії двигуна в гідравлічну, тобто створює і підтримує необхідний рівень тиску робочої рідини в системі.

Пропонована продукція може бути замовлена, як поштучно, так і оптовими партіями. Будемо раді співпраці з приватними особами та представниками бізнесу.

 

Гідравлічні насоси на екскаватор та іншу спецтехніку

 

В нашому каталозі ви зможете придбати гідравлічні насоси, які розраховані на установку в одноконтурних, двоконтурних і многоконтурных системах. На практиці це означає, що спецтехніка здатна виконувати роботи:

  • в одному напрямі з допомогою одного навісного обладнання;

  • в двох напрямках, використовуючи один виріб;

  • у різних напрямках з безліччю навісних пристроїв.

Серед пропонованих гідронасосів для тракторів та іншої сільгосптехніки, ви знайдете потужні пластинчасті моделі, розраховані на установку в спецтехніці великих розмірів (екскаватори, самоскиди). Також є універсальні поршневі (як аксіальні, так і радіальні), які відрізняються високим коефіцієнтом корисної дії та низькою шумопроизводительностью. А якщо вам потрібно агрегат середньої потужності, здатний ефективно взаємодіяти з робочими середовищами різної ступеня в'язкості, має сенс вибрати гідравлічні насоси шестеренні.

 

Якісні гідронасоси для тракторів і сільгосптехніки

 

Щоб оформити заявку на гідравлічні насоси для тракторів, екскаваторів та іншої техніки спеціального призначення, звертайтесь до наших співробітників онлайн або у телефонному режимі. Зверніть увагу, що на сайті діють вигідні знижки навіть на малий опт. Доставка гідронасосів для спецтехніки та сільгосптехніки здійснюється по всій території України. Вибір транспортної компанії залишається за клієнтом.

Замовляйте якісні гідравлічні насоси недорого прямо зараз.

 

1 2 ... 10

Механічний пристрій, що використовується для перетворення механічної енергії в гідравлічну – відомий як гідравлічний насос. Навантаження, яка відповідає за тиск, долається з допомогою даного механізму, шляхом створення достатньої потужності і генерування потоку.

 

Купити гідронасос і знати принцип роботи

 

Гідравлічний насос виконує дві функції під час роботи, дозволяючи тиску виштовхувати рідина через впуск від резервуара до насоса за допомогою механічної сили, створюваної вакуумом в насосі. Потім, насос подає рідину до випуску, за допомогою механічного тиску, а потім нагнітається в гідравлічну систему.

Купити гідронасос в Україні Ви можете в нашому магазині: «АгроМелТрейд». У нас Ви завжди знайдете гідронасоси всіх моделей: 310 серії, 210 серії, ГНШ (гідронасос шестерний) та інші на всі види техніки. На екскаватори ЕО та ЄК, комунальні машини, крани КС, КТА, бурові установки, дорожня техніка ДС ВПРС, будівельна техніка, маніпулятори, спеціальні машини ДЗ БелАЗ, бульдозери на базі МТЗ.

 

Види гідронасосів

 

Як правило, вся вітчизняна техніка використовує гідронасоси шестеренчатого типу. Вони застосовуються в маслопроводной системі, системі подачі палива, системі охолодження, а також використовуються для приводу різних вузлів і агрегатів. Шестеренні гідронасоси, ціна на які не висока, показують відмінну продуктивність, вони забезпечують стабільне номінальний тиск в системі від 0,5 до 20 мегаПаскалей.

Не менш поширеними є гідронасоси пластинчастої конструкції (інша назва – лопатеві). Їх відрізняє простота і надійність, і в той же час висока потужність. Такі механізми можуть розрізнятися за типом впливу: одноразового або багаторазового виду. Основне використання знаходять у техніці, яка вимагає високих потужностей та продуктивності (самоскиди, бульдозери, преси і так далі).

Поршневі гідромотори, ціна на які не сильно відрізняється, готові гарантувати ще більший робочий тиск, вони широко затребувані в масло - і топливосистемах. Робочий тиск в таких механізмах забезпечується нагнітанням робочої рідини за допомогою зворотно-поступальних рухів спеціальних поршнів.

Существуют также реверсивные гидронасосы, они могут менять направление подачи рабочей жидкости, при этом не меняя направление вала вращающегося насоса. Этот тип оборудования востребован в гидравлике подъемных кранов и механизмов с большими нагрузками.

Основная задача гидронасосов заключается в облегчении работы двигателя, а также в обеспечении привода различных систем вашей техники.